Ranigast S-O-S rėmens ir skrandžio skausmo suvaldymui

Mažina rūgštingumą, padeda išvengti deginimo pojūčio už krūtinkaulio, skrandžio skausmo ir dispepsijos.

Veikia akimirksniu – nuo tos akimirkos, kai tik sučiulpsite ar išgersite tabletę.

Dėka ypatingos sudėties apsaugo skrandžio gleivinę ir sumažina rėmens epizodų skaičių.

Tinka naudoti ir kaip papildoma priemonė sergantiems gastritu, peptine opa.

Galima naudoti nėštumo ir žindymo metu, prieš tai pasitarus su gydytoju.

Ranigast sos kramtomos tabletės mažina skrandžio rūgštingumą ir skausmą - rėmenį. Rėmuo ir padidėjęs rūgštingumas.
Rėmuo yra vienas iš pagrindinių gastroezofaginio refliukso ligos simptomų. Reflukso simptomai atsiranda nusilpus apatiniam stemplės sfinkteriui, dėl to rūgštus skrandžio turinys patenka į apatinę stemplės dalį ir ją dirgina. Dažniausiai juntamas deginantis, graužiantis skausmas už krūtinkaulio, duobutėje, kuris pašalinamas neutralizuojant rūgštų skrandžio turinį.

Medicinos priemonės RANIGAST S-O-S kramtomosios tabletės yra skirtos gastroezofaginio refliukso simptomų (rėmens, skrandžio skausmo, dispepsijos) malšinimui. Ranigast S-O-S skirtas rėmens ir skrandžio skausmo suvaldymui.

Preparato sudėtyje yra skirtingų skrandžio aplinkoje sinergiškai veikiančių medžiagų derinys. Ypatinga sudėtis, kurioje yra natrio alginato, algininės rūgšties, natrio hidrokarbonato, kalcio karbonato, užtikrina greitą poveikį. Hidrokarbonato ir karbonato derinys neutralizuoja rūgštinę skrandžio terpę, o alginatai apsaugo skrandžio gleivinę.
Ranigast sos veikia greitai. Mažina skrandžio rūgštingumą ir skausmą - rėmenį. Rėmuo ir padidėjęs rūgštingumas.

Itin greitas veikimas

Ranigast SOS veikia nuo stemplės ir skrandžio. Mažina rūgštingumą. Apsaugo nuo rėmens

Veikia nuo stemplės iki skrandžio

Ranigast sos alginatai apsaugo gleivinę, mažina skrandžio rūgštingumą ir skausmą - rėmenį. Rėmuo ir padidėjęs rūgštingumas.

Alginatai apsaugo skrandžio gleivinę 

Ką jūs manote apie Ranigast S-O-S?

Pastaruosius kelis metus turiu problemų su refliuksu. Labai nemalonu kai kyla rugštis iš skrandžio. Tas erzinantis skonis net gerklėje buvo. Dabar profilaktiškai išgeriu Ranigast SOS ir rūgštingumas itin retai kada pasitaiko.
Mantas D.
37m., Kaunas
Mano skrandis tarsi užsidegdavo po rytinio kavos puodelio ar kokio riebesnio maisto. Vaistininkei rekomendavus šias kramtomas tabletes, padėtis iškart pagerėjo. Man patinka, kad Ranigast SOS veikia iškarto, labai greitai nebelieka nemalonaus jausmo.
Ina M.
63m., Neringa
Šiuo metu laukiuosi jau antro vaikelio, ne paslaptis, kad nėštumo metu daug organų persistumia ir tas lemia skrandžio pastūmimą bei rūgšties kilimą. Dabar atradau Ranigast SOS ir ne tik esu patentinta, bet ir gailiuosi, kad laukiantis pirmąjį kartą nevartojau šių tablečių.
Jolanta
29m., Šiauliai
Ieškokite vaistinėse ir jų e-parduotuvėse
Apie Ranigast S-O-S

Identifikavimas, sudėtis ir paskirtis

Ranigast S-O-S yra skirtas gastroezofaginio refliukso simptomų, pavyzdžiui, rėmens ir skrandžio skausmo, malšinimui.

Ranigast S-O-S leidžia kontroliuoti padidėjusį skrandžio rūgštingumą, išvengti deginimo pojūčio, skrandžio skausmo ir dispepsijos.

Ranigast S-O-S yra veiksminga priemonė, nesvarbu, dėl kokios priežasties kilo problema. Be to, jis gali būti vartojamas kaip pagalbinė priemonė gastritu sergantiems pacientams.

Ranigast S-O-S skirtas rėmens ir skrandžio skausmo suvaldymui.


Veikimo mechanizmas

Ranigast S-O-S sudėtyje yra skirtingų skrandžio aplinkoje sinergiškai veikiančių medžiagų derinys. Ypatinga sudėtis, kurioje yra natrio alginato, algininės rūgšties, natrio hidrokarbonato, kalcio karbonato, užtikrina greitą poveikį.

Alginatai yra ypatingi, iš tam tikrų rūšių dumblių išskirti polisacharidai. Patekusios į rūgštinę skrandžio aplinką, šios skaidulos labai greitai pradeda formuoti gelį, o šis padengia ir apsaugo skrandžio gleivinę.

Hidrokarbonato ir karbonato derinys neutralizuoja rūgštinę skrandžio terpę. Be to, reaguojant su vandenilio chlorido rūgštimi susidarę anglies dioksido burbuliukai sulaikomi alginato gelyje, šis virsta putomis, plūduriuojančiomis skrandžio sulčių paviršiuje, ir sumažina refliukso epizodų kiekį.


Sudėtis

Kiekvienoje tabletėje yra: 200 mg natrio alginato, 50 mg algininės rūgšties, 80 mg natrio hidrokarbonato, 140 mg kalcio karbonato.


Pagalbinės medžiagos

Manitolis, sukralozė, silicio dioksidas, augalinis magnio stearatas, glicerolio behenatas, imbierų ekstraktas, imbierų eterinis aliejus, citrinų kvapioji medžiaga, mėtų kvapioji medžiaga.

Pakuotė

Kiekvienoje dėžutėje yra 12 kramtomų tablečių.

Dozavimas ir vartojimo metodas

Suaugusiesiems ir paaugliams (12 metų amžiaus ir vyresniems): rekomenduojama pavalgius vartoti 2 tabletes, po to galima užgerti šiek tiek vandens.

Vaikams (6-12 metų amžiaus): rekomenduojama pavalgius vartoti 1 tabletę, po to galima užgerti šiek tiek vandens.

Šios dozės veiksmingai sumažina padidėjusį skrandžio rūgštingumą ir apsaugo nuo gastroezofaginio refliukso. Neviršykite rekomenduojamos dozės.

Šalutinis poveikis

Medicinos priemonės Ranigast S-O-S sudėtyje esančios medžiagos yra saugios, visiškai suderinamos ir gerai toleruojamos; tai įrodyta specialiais tyrimais.

Vartojant dozes, kurių reikia norint pasiekti terapinį poveikį, pastebėtas šalutinis poveikis buvo vidurių užkietėjimas ir laikinas viduriavimas.

Jei simptomai išlieka, kreipkitės į gydytoją.

Sąveika su maisto papildais ir vaistais

Apie medicinos priemonės Ranigast S-O-S sudėtyje esančių medžiagų sąveiką su maisto papildais nežinoma. Tačiau laikomasi bendros taisyklės, kad visus maisto papildus, įskaitant vitaminus, maistines medžiagas, žolinius ir homeopatinius vaistus, reikia suvartoti mažiausiai prieš dvi valandas iki Ranigast S-O-S vartojimo arba praėjus dviem valandoms po pavartojimo.


Vaistų sąveika

Dėl Ranigast S-O-S fizinių ir cheminių ypatybių vaistas gali sulėtinti arba susilpninti kartu vartojamų medžiagų ir vaistų absorbciją. Todėl prieš pradėdami vartoti į Ranigast S-O-S panašų produktą pasitarkite su gydytoju, ypač jei vartojate kontraceptines tabletes.


Ranigast S-O-S vartoti su tokiais vaistiniais preparatais kaip omeprazolas, cimetidinas ar cisapridas kontraindikacijų nėra; bet tokiais atvejais patartina pasitarti su gydytoju.

Laikymas

Ranigast S-O-S laikyti sausoje vietoje, atokiau nuo tiesioginio karščio ar šviesos šaltinių.
Nevartoti, jei pakuotė pažeista.
Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
Priemonę laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės

Medicinos priemonė iš esmės yra skirta vartoti vyresniems nei 18 metų amžiaus asmenims. Vis dėlto Ranigast S-O-S kartais gali vartoti vyresni nei 6 metų amžiaus vaikai arba paaugliai, tačiau įspėjama, kad vaikams nuo 6 iki 12 metų amžiaus dozę reikia sumažinti per pusę ir priemonę vartoti, kaip rekomenduojama. Jei abejojate, pasitarkite su gydytoju ar vaistininku.

Nėštumo ar žindymo laikotarpiu priemonę rekomenduojama vartoti tik pasitarus su gydytoju.

Neviršykite rekomenduojamos dozės, nes didesnis kiekis gali sukelti vidurių užkietėjimą arba laikiną viduriavimą.

Priemonės negalima vartoti esant lėtiniam vidurių užkietėjimui arba jei viduriuojama, sergant inkstų liga ar lėtiniu širdies nepakankamumu.

Ranigast S-O-S vartoti negalima ilgiau nei 30 dienų. Jei simptomai išlieka, kreipkitės į gydytoją.

Jeigu po tam tikro laikotarpio vartojant priemonę simptomai nepalengvėja, rekomenduojama kreiptis į gydytoją.

Kiekviena tabletė skirta vartoti tik vieną kartą. Tabletę iš lizdinės plokštelės reikia išimti iš karto prieš vartojant.

Tabletės nevartokite, jei žinote, kad Jums pasireiškė padidėjęs jautrumas produkto sudėtinėms medžiagoms.

Tinkamumo laikas

Nevartokite pasibaigus ant pakuotės nurodytam tinkamumo laikui.

Tinkamumo laikas taikytinas tik nepažeistai ir tinkamai laikomai pakuotei.
Atliekų tvarkymas

Pasibaigus tinkamumo laikui, priemonę reikia išmesti laikantis atliekų šalinimo reikalavimų.

Produkto ar jo pakuotės niekada neišmeskite į aplinką.

Gamintojas
SIIT srl
Via Ariosto 50/60
20090 Trezzano sul Naviglio (MI)
ITALY

Platintojas

ZF Polpharma SA

Ul. Pelplińska 19 83-200
Starogard Gdański, Lenkija
Atstovas

Polpharma SA
Tel. +370 37 32 51 31
El.p. info@polpharma.lt